ShareCloud Nedir Ne İşe Yarar

ShareCloud Nedir Ne İşe Yarar

Her anımızı en güzel şekilde ölümsüzleştirmek hepimizin isteğidir. Gün boyu ailemizle, sevdiklerimizle geçirdiğimiz hoşça vakitleri paylaşmak, mutlu anımıza arkadaşlarımızı da ortak etmek isteriz. Anlatmak istediklerimizi telefonla konuşarak anlatsak da görsel olarak paylaşarak hissettiklerimizi paylaşarak hayatımıza renk katmak isteriz. Bu konuda birçok sosyal ağın yayında her anımızı paylaşabileceğimiz ve her belgeyi sorunsuz göndereceğimiz bir uygulama geldi! ShareCloud diye adlandırılan bu uygulama ile her anınızı güzel karelerle ölümsüzleştirdiğiniz fotoğraflarınızı paylaşabilir, acil olan belgeleri hızlı bir şekilde istediğiniz yere gönderebilirsiniz. ShareCloud Nedir diye soracak olursanız, özetle; bluetooth’ dan 6 kat daha aktif ve seri bir şekilde kolayca dosya paylaşma işlemi yapan ve ücretsiz veri transferi sağlayan bir uygulamadır. Dosyaları tek tıkla başka cihazlara hızlı olarak gönderme işlemi yapar.

ShareCloud Nedir

ShareCloud Ne İşe Yarar?

ShareCloud ile uygulama, müzik, video, görsel, dosyaları bir tık ile arkadaş ve sevdiklerinize en etkin şekilde sorunsuz gönderebilirsiniz. ShareCloud uygulaması ile dosyalarınızı şu şekilde paylaşabilirsiniz;

– Dropbox,

-Google drive,

-Facebook,

-Bluetooth,

-Hospot (internet gerektirmez),

-e-posta,

-Whatspp uygulamaları aracılığı ile paylaşırsınız.

10 milyondan fazla kullanıcısı bulunan ShareCloud uygulaması;

-Tek tıkla hızlı ve etkin bir şekilde sorunsuz dosya paylaşımı yapar.

-SD kart veya dropbox ile fotoğraf, video, müzik, belge ya da uygulamalarınızı yedekleyebilirsiniz.

-Sizin için gerekli olan bir belgeyi tarayıcı yardımı ile tarayıp telefonunuza alabilir ve dropbox, Google drive ile istediğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz.

-Facebook, İnstagram, Twitter, WeChat, Tumbir gibi sosyal ağlar yardımı ile fotoğraf ve videolarınızı hızlı bir şekilde sıkıntısız paylaşabilirsiniz.

-Ayrıca bu uygulama sayesinde tek seferde birden fazla dosya paylaşımı yapabilirsiniz.

ShareCloud Ne İşe Yarar

Uygulamanın en çarpıcı yönü dosya paylaşımı sırasında internet bağlantısına ihtiyaç duymamasıdır. Wifi, bluetooth gibi ağlar olmasa da arkadaşlarınızın telefonuna dosya gönderebilirsiniz. Ayrıca Android cihazlarınızda yüklü olan uygulamaları APK dosyası haline çevirerek APK üzerinden gönderme işlemi yapabilir ve kullandığınız uygulamayı arkadaşlarınızın da yüklemesini sağlayabilirsiniz. Çalışma sırasında herhangi bir aksaklık yaşanmamaktadır. Ancak gerekli durumlarda bağlantı özelliklerini açıp-kapatma gerektiğinden cihaz ağ bağlantılarını yönetme izni istemektedir.

ShareCloud uygulama kullanıcıları genelde olumlu olarak yorum yapmışlardır. Bazıları gereksiz dosyaları silme işlemi yapamaması, eskiden uygulamanın daha hızlı olduğu ancak şimdilerde yavaş çalıştığı yönünde dert yansa da genel olara kullanıcılar tarafından olumlu yorumlar almıştır. Bizler ShareCloud uygulamasının sade ve oldukça kullanışlı olması ile birbirinden çeşitli işlevleri sayesinde telefonunuzda bulunması gereken bir program olduğu kanaatindeyiz.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Puan Veren Sayısı:/Ort. Puan:

Şimdiye kadar puan verilmedi! İlk değerlendiren siz olun.

Teşekkürler..

Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!

Bu yazı sizin için yararlı olmadığından dolayı üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl iyileştirebileceğimizi söyleyin?

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle

halilb tarafından yazılmıştır

Website kurucusu ve SEO takım lideri. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için tavsiye ürünlerimizi derlemekteyiz. Bu tavsiyelerimiz de en iyi ürünleri seçmeye özen göstermekteyiz.
Türkiye de tavsiye ve en iyi ürünler önerisinde bulunan bir websitesiyiz. Bu önerilerimizi alanında uzman kadromuz ile oluşturmaktayız.
En iyi tavsiye listelerimiz yukarıda da belirttiğimiz üzere her ne kadar uzman kişilerce önerilse de kişiden kişiye değişiklik gösterebildiğinden dolayı birebir hizmet almadan kullanılmamalıdır. Bu her ne olursa olsun tüm en iyi tavsiye içeriklerinde geçerlidir.