in

Taksitli Telefon Alma 2018

Taksitle Telefon Alma 2018

2018 Taksitli Telefon Alma 

Her gün bir üst modelinin üretildiği ve her geçen gün kendini sürekli yenileyerek son teknoloji uygulamaları ile piyasaya sürülen cep telefonları fiyatları ile bütçemizi zorlamaktadır. Peşin alacak paranızın olmamasından ve taksitle telefon imkân seçeneklerinin de kısıtlı olmasından dolayı çoğumuzun kafası karışmaktadır. Ülkemizde yapılan yasal düzenlemelerle yüksek faizlerin önüne geçmek adına kredi kartlarının 12 aydan fazla vade imkanı bulunmamakta ve uzun taksitlendirmelerin önüne geçilmektedir. Taksitli telefon alma işlemi her ne kadar kredi kartı ile yapılsa da senet yaparak uzun vadelerle taksitle telefon alma imkanı da bulunmaktadır. Taksitle cep telefonunu belirli fiyata kadar ve en fazla 12 ay gibi aylık taksitlendirme ile kredi kartınıza alabilirsiniz. Ancak hayalini kurduğunuz telefonu peşinatsız, kefilsiz ve vade farksız senetle de satın alabilirsiniz. Taksitle telefon almada İstanbul başta olmak üzere Ankara, İzmir, Bursa gibi büyükşehirlerde 24 aydan 36 ay taksit fırsatları ile senetle cep telefonu alacağınız yerleri detaylı olarak sizlerle paylaşacağız. Ancak bu detaya değinmeden önce her yerde rahatlıkla alacağınız senetle taksitli telefon alma yöntemlerini anlatacağız.

Taksitli Telefon Alma 2018
Taksitli Telefon Alma 2018

Senetle Taksitli Telefon Alma Yöntemleri

1.Telefon Şirketlerinden Faturanıza Ek Aylık Ödeme Yaparak Taksitle Telefon Alabilirsiniz.

Taksitli telefon almada ülkemizde en çok tercih edilen ve sıkça başvurulan yöntemlerdendir. Türkcell, Türk Telekom(Avea), Vodafone gibi firmalar faturaya ek aylık 1-300 tl ye kadar taksit fırsatları ile cep telefonu almanızı sağlamaktadır. Normal fiyatından yüksek faiz oranı ile taksitli telefon fırsatı sunsa da çoğu kişi tarafından tercih edilmektedir. Taksitlendirmelere göre değişen faiz oranları ile hat şirketleri 12 aya %20, 24 aya %35 civarında faiz uygulamaktadır. Ancak telefon şirketleri ara ara cazip telefon kampanyaları sunmaktadır. Ayrıca gsm operatörlerine ait yüksek fiyatlı faturalı tarifeniz varsa akıllı cep telefonları oldukça ucuz fiyatları ile karşınıza çıkacaktır. İstediğiniz akıllı cep telefonlarını kampanyalı zamanlarda ve ödediğiniz tarifenize göre uygun fiyata taksitle sahip olabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra telefon firmalarından tarifenize ek olarak alacağınız taksitli telefon almanın bazı şartları bulunmaktadır. Öncelikle faturalı hattınızı en az 1 yıl boyunca kullanmanız gerekmektedir. Bunun yanında hattınıza ait faturanızı da düzenli olarak aylık ödemiş olmalısınız.  Bu şirketlerden telefon alıp taahhüdünüzden vazgeçmeniz durumunda cayma bedeli ödeyeceğinizi unutmamalısınız. Faturanızı düzenli ödemeye ve icralık olmamaya da dikkat etmelisiniz.

2.Bankalardan Kredi Çekerek İstediğiniz Fiyata Cep Telefonu Alabilirsiniz. 

Bankaların siz müşterilerine özel olarak belirlediği faiz imkanlarıyla uygun tüketici kredisi çekerek peşin, kredi kartsız akıllı cep telefonu alabilirsiniz. Bazen bankalardan çekeceğiniz faiz oranı gsm operatörlerden faturanıza ek alacağınız faiz oranlarından uygun olmaktadır. Teknosa, Bimeks, Vatan Bilgisayar, Media Markt gibi büyük teknoloji mağazaları nakit paranızın olmaması ihtimalini göz önünde bulundurarak anlaşmalı bankaların görevlendirdiği ve mağazada daimi bulunan personelleri ile sizlerin ihtiyaç kredisi sorgulama işlemlerinizi yapmaktadır. Bu uygulama her iki taraf açısından da karlı bir işlemdir. Kredi notunuzun hesaplanması ve sorgulama yapılmasının ardından banka aracı ile belirlenen faiz oranları ile ihtiyacınız kadar kredi alarak sahip olabilirsiniz. Bir nevi taksitli telefon almanın farklı bir yöntemidir.

Vatan Bilgisayar anlaşmalı banka olarak Odeabank ile sözleşme yaparak uygun faiz oranları ile taksitli telefon fırsatı sunmaktadır.

Taksitli Telefon

"use strict"; var adace_load_5f375e6f2cdc3 = function(){ var viewport = $(window).width(); var tabletStart = 601; var landscapeStart = 801; var tabletEnd = 961; var content = '%3Cdiv%20class%3D%22adace_adsense_5f375e6f2cd95%22%3E%3Cscript%20async%20src%3D%22%2F%2Fpagead2.googlesyndication.com%2Fpagead%2Fjs%2Fadsbygoogle.js%22%3E%3C%2Fscript%3E%0A%09%09%3Cins%20class%3D%22adsbygoogle%22%0A%09%09style%3D%22display%3Ablock%3B%22%0A%09%09data-ad-client%3D%22ca-pub-4759838348118121%22%0A%09%09data-ad-slot%3D%222176220010%22%0A%09%09data-ad-format%3D%22auto%22%0A%09%09%3E%3C%2Fins%3E%0A%09%09%3Cscript%3E%28adsbygoogle%20%3D%20window.adsbygoogle%20%7C%7C%20%5B%5D%29.push%28%7B%7D%29%3B%3C%2Fscript%3E%3C%2Fdiv%3E'; var unpack = true; if(viewport=tabletStart && viewport=landscapeStart && viewport=tabletStart && viewport=tabletEnd){ if ($wrapper.hasClass('.adace-hide-on-desktop')){ $wrapper.remove(); } } if(unpack) { $self.replaceWith(decodeURIComponent(content)); } } if($wrapper.css('visibility') === 'visible' ) { adace_load_5f375e6f2cdc3(); } else { //fire when visible. var refreshIntervalId = setInterval(function(){ if($wrapper.css('visibility') === 'visible' ) { adace_load_5f375e6f2cdc3(); clearInterval(refreshIntervalId); } }, 999); }

})(jQuery);

Taksitli Telefon

Taksitli telefon alma Teknosa

Teknosa masrafsız ve komisyonsuz olarak mağazalarında hizmet veren ING bankalarla anlaşmalı personelleri ile 36 aya kadar ihtiyaç kredisi adı altında teknokredi fırsatı sunmaktadır. Ancak bu uygulama ING Teknokredi, İstanbul Ümraniye Meydan Teknosa mağazasında ve teknosa.com siteinde geçerli değildir.

Taksitli Telefon Alma ödeme planı
Taksitli Telefon Alma ödeme planı

Taksitli telefon alma Bimeks

Bimeks müşterilerine özel banka kredi olmadan, senetsiz, kefilsiz taksitli satış yapmaya yarayan, satışlarda tüketiciyi koruyan Paytrust ödeme sistemini sunmaktadır. Bi imza hizmeti kullanılarak Paytrust ödeme sistemi oluşturulmuş, müşterilerine 24 ay vade imkanı sunarak evrak yükü gerektirmeyen bir uygulama olarak günümüze damga vurmuştur.

telefona taksit yapan yerler
telefona taksit yapan yerler

Tek yapmanızın gereken alacağınız cep telefonun %20 oranında peşinatını ödemektir.

ödeme planı taksitle
Taksitli Telefon Alma ödemesi

Taksitli telefon alma Media Markt

Media Markt müşterilerine anlaşmalı olduğu Denizbank ihtiyaç kredisi ile 48 aya kadar vade imkanı ile akıllı cep telefon sahibi olma fırsatı sağlamaktadır. Media Markt mağazalarının içerisinde bulunan Denizbank personelleri ile ihtiyaç kredisi talebinizde bulunup taksitli cep telefonu alma imkanında kolay bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Taksitli Telefon Alma mediamarkt
Taksitli Telefon Alma mediamarkt

3.Ptt ile Anlaşmalı Cep Telefonu Satan Mağazalardan Taksitle Telefon Alabilirsiniz.

Her il ve ilçelerden bulunan Ptt aracılığı ile bazı küçük işletmeler taksitli cep telefonu satmaktadır. Bu uygulama sayesinde müşteriler kredi kartsız PTT ile yapılan anlaşmaya göre taksitli cep telefonuna sahip olmaktadır.  İşletmeci kredi notu risk durumuna göre müşterisine taksitle telefon alma imkanı sunmaktadır. İşletmeci 3 gün içerisinde satmış olduğu cep telefonu bedelini Ptt den peşin olarak alsa da müşteri yani alıcı aylık olarak faturasını PTT ye ödemek zorundadır.

4.Senetle Cep Telefonu Satan Mağazalardan Hayalini Kurduğunuz Cep Telefonunu Taksitle Telefon Alabilirsiniz.

Senetle akıllı cep telefonları satan mağazalar illerde farklılık gösterseler de büyükşehirde özelikle İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’ da bulunan bu tarz mağazaları sizlere sıralayacağız. Kredi kartı olmadan elden taksitle cep telefonu veren işletmelerin sayısı oldukça fazladır. Evkur, Mutlu Evim, Yön avm, Çetinler gibi mağazalar bulundukları her ilde elden senetle taksitli telefon satışı sağlamanın yanı sıra online olarak internetten senetle cep telefonu satış imkanı da sunmaktadır. Ayrıca online senetle satış imkanı sunan 75milyon.com ve miniode siteleri de belirli şartların sağlaması durumunda senetle taksitli cep telefonu almanızı sağlamaktadır.

İstanbul’ da Elden Senetle Cep Telefonu Satan Mağazalar;

Taksitle Telefon Alma 2018
Taksitle Telefon Alma 2018

İstanbul’ da ikamet eden kişiler senetle cep telefonu alma konusunda diğer illere göre çok daha avantajlıdırlar. Bunun sebebi ise senetle cep telefonu satan büyük mağazaların İstanbul’ da yaygın olmasıdır. Zeytinburnu ve Bağcılar başta olmak üzere Kadıköy, Üsküdar, Mecidiyeköy, Eminönü, Taksim, Kapalıçarşı gibi semtlerde bulunmaktadır. Evkur İstanbul’da çok yaygın olarak bulunan elden senetle cep telefonu alacağımız en bilindik yerlerden biridir. Evkur’ dan senetli telefon almanın ilk şartı 18 yaşından büyük olmak, KBB kredi notu değeri ve kefil gösterilmesidir. Bu şartları sağladığınız takdirde ödeme kolaylıkları ile zorlanmadan cep telefonu sahibi olabilirsiniz. Ümraniye Arçelik, Şahinbaş, Beko Bayraktar, Yiğit alışveriş,” İks gibi mağazalar senetle cep telefonu alabileceğiniz yerlerdir. Piyasaya göre 500-600 TL arası fark ekleyerek cep telefonlarını satışa sunmaktadır. Nakit para sıkıntısı, acil ihtiyaç gibi birçok sebeplerden dolayı çoğumuzun yüksek fiyatlara rağmen tercih ettiği yöntemlerdendir. Senetle cep telefonu almadan önce senetle satış yapan diğer mağazaların fiyatlarına da bakmakta yarar vardır.

Ankara’da Elden Senetle Cep Telefonu Satan Mağazalar;

Taksitli Telefon Alma 2017

Kredi Kartı ile cep telefonu satışına sınırlama getirilmesiyle teknolojiyi yakından takip eden birçok kişi elden senetle cep telefonu alma yolunu tercih etmişlerdir. Hal böyle olunca sentele cep telefonu satış fırsatı sunan yerlerde de bir hayli artış görülmektedir. Evkur başta olmak üzere Çetinler, Başaran teknoloji, Mutlu Evim, Göktaşlar senetle telefon alınabilecek güvenli adreslerdendir.

İzmir’ de Elden Senetle Cep Telefonu Satan Mağazalar;

Evkur, Mutlu Evim, Bimeks, Beko, Arçelik, Vestel, Profilo gibi meşhur firmalar ile birlikte Bayraktar, Soylu Ev, Telpa, Dinçler, Simport gibi elden senetle cep telefonu satışı yapan yerler bulunmaktadır. İzmi’in en ünlü senetli alışveriş yeri Özşanal mağazalarıdır. Hemen hemen her ilçede şubesi bulunmaktadır. Ercan avm 20 aya kadar taksit imkanı ile güvenilir firmalardandır.

Bursa’ da Elden Senetle Cep Telefonu Satan Mağazalar;

Taksitli Telefon Alma 2017

Satış fiyatlarının %30 üzerinden kar payı koyarak senetle peşinatsız olarak satan büyük firmalar Bursa’ da da oldukça faaliyet göstermektedir. 27 ilimizde bulunan Mutlu Evim Bursa’ da da elden senetle taksitle telefon alma fırsatı sunmaktadır. Evkur, Bimeks, Çetinler, Beko Bayraktar Yiğit avm türünden yerler Bursa ilimizde de mağazalar zincirlerini sürdürerek senetli satış imkanı sunan büyük firmalardandır.

Senetle İnternet Üzerinden Satış Yapan Firmaların Şartları;

Senetle elden satış imkanı sunan firmalar internet üzerinden de satış sağlamaktadır. Online satış olarak daha önce de belirttiğimiz gibi Evkur, Mutlu Evim, Yön avm, 75milyon, Çetinler alışveriş yerleri senetle cep telefonu satışı sağlamaktadır. Bu satışı gerçekleştirirken firmalar başvuran kişinin kredi notu puanlamasını dikkate alarak, başvuranın uygun görülmesi halinde adrese gerekli evrakları posta yoluyla göndermektedir. İmzalama işlemini gerçekleştirdikten sonra geri firmaya göndermeniz durumda satış gerçekleşir. Tüm bunların sağlanması senetle taksitli telefon almanız için bazı başvuru şartları bulunmaktadır. Bu şartlar hepsinde ortak değerlerdir.

Senetle Taksitli Telefon Alımı Genel Şartlar

1.Başvuru sahibinin sigortalı olarak çalışıyor olması, başvuranın bir evi var ise bu koşul aranmamaktadır.

2.Firmalar başvuru yapanın sicili hakkında gerekli araştırmalar yaparak sicili temiz olana senetli telefon satışı yaparlar.

3.Başvuran gerçek kişi olmalıdır.

4.Başvuran emekli ise bir kefil ya da üzerine kayıtlı bağ, bahçe, tarla, ev gibi taşınmazı göstermelidir.

5.Başvuranın icra takibine düşmemiş olması gerekir.

6.Başvuru sahibi internetten senetle cep telefonu siparişi verdikten sonra ilk taksidi peşin olarak ödemekle yükümlüdür. Eve gelen kargonuzun içeriinde cep telefonu ve sözleşme bulunmaktadır. Sözleşmeyi imzalayarak kargo yetkilisi ile mutlaka geri göndermelisiniz.

7.İki taksit ödemediğiniz durumunda hakkınızda yasal işlem başlatılmaktadır.

Senetle cep telefonu alırken tüm başvuru koşullarının yanı sıra sizlerin de dikkat etmesi gereken bazı püf noktalar bulunmaktadır. Öncelikle senette dolduracağınız tutarı hem rakamla hem yazıyla belirtirken her iki tarafına bitişik olarak # işareti ile mutlaka kapatmalısınız. Böylece yazdığınız tutarın ön ve arka kısmına # işaret ile rakam eklenmesini önüne geçmiş olursunuz. Senedin ödeme tarihini mutlaka yazı ile belirtilen. Boş senede hiçbir suretle imza atmayın.

Büyük firmalardan yapacağınız senetle taksitli telefon alma işlemini bulunduğunuz ilde güvenilir küçük işletmeler ile de yapabilirsiniz. Ancak bu tarz yerlerin dolandırılma ihtimaline karşın oldukça güvenilir firmalar olması gerekmektedir. %30 faiz uygulayarak uzun vadeler ile senetle taksitli telefon satışı sunan mağazalarda piyasaya göre telefon fiyatları yüksek olsa müşteriler tarafından çok tercih edilmektedir. Bu işlemi al-sat işi yaparak nakit paraya çeviren müşterilerin sayısı da fazladır.

Taksitli telefon almada yaptığımız detaylı araştırmaları sizlere en iyi şekilde aktarmaya çalıştık. Sizler de edindiğiniz deneyim ve tecrübeleriniz ile taksitle telefon almak isteyenlere fikirlerinizi paylaşarak şikayet ve memnuniyetlerinizi dile getirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

stor perde nasıl çıkarılır

Stor Perde Nasıl Çıkarılır

doktorların kullandığı ateş ölçer hangisi

En İyi Ateş Ölçer Tavsiye