Tatil için Gidilebilecek En Güzel Koylar

Her tarafı denizler ile kaplı olan güzel ülkemizin tatil denince kış turizmini düşünmüyorsanız tabi ki Ege ve Akdeniz çevresinde gidilebilecek birçok bölgesi olmasına karşın daha tatil için tatil köylerinin yapılmasına izin verilmeyen ve bakirliği bozulmamış o kadar güzel yerler ve koylar var ki ben her tatilde en az bunlardan ikisini gezmeye çalışıyorum.

TATİL İÇİN ”GİDİLEBİLECEK GÜZEL KOYLAR

Sizde tatil için gidilebilecek en güzel koylar diye arayıp bulmak isterseniz ben size unutamadığım tatillerimden bir kaçını tavsiye edip sizinde hoş vakitler geçirmenizi sağlamak isterim.

İlk olarak her zaman benim vazgeçilmezim olan ve huzuru, mutluluğu içinde barındırdığını düşündüğüm Muğla’dan başlamak istiyorum.

Tabi ki Fethiye yaratan orayı insanlar doğanın muhteşemliğine inanmayı bıraktığında görüp tekrar inansın diye yaratmış. Fethiye içerisinde Kelebek Vadisi hala içinde bir tatil köyü bulunmayan çadır ve kamp yapılarak denize girebileceğiniz doğa harikası yerlerden biri.  Yine Fethiye ye gitmişken suyun etrafından yükselen çam ve zeytin ağaçları karışımın gökyüzüne perde olduğu denizin dibini görebildiğiniz nadir yerlerden biri olan ve yine gürültüden uzak sadece huzur dolu bir yer mutlaka gidin görün.

Tatil için Gidilebilecek En Güzel Koylar

Tatil ve deniz deyince Akdeniz sınırlarındaki muhteşem görüntü zenginliklerini atlamak ta yanlış olur tabi Antalya içerisinde Antalya adıyla bağdaşlaşmış olan Aperlai koyu ve Kabutaş koyu bu iki koyunda ortak özelliği sadece doğa ile buluşabileceğiniz gürültü, trafik ve hayat koşuşturmacasın dan uzak kalmayı başarabileceğiniz hala bakir olan yerler olması.

halilb tarafından yazılmıştır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir