Tatile Çıkarken Yanınıza Almanız Gerekenler

Tatile Çıkarken Yanınıza Almanız Gerekenler

Ne olursa olsun mutlaka valiz çanta her neyse tatile çıkarken unutulan eksik kalan bir şeyler olur bunun böyle olmaması için baştan tatile çıkarken yanınıza almanız gerekenler diye bir liste hazırlamış olsam da mutlaka bir şeyleri unuturum

 Kıyafetler:  Bence mutlaka kalacağımız gün sayısını hesaplayarak her güne bir takım iç ve dış kıyafet ve yedekten üç takım hepsinden koymak gerekli.

Tatile Çıkarken Yanınıza Almanız Gerekenler
Tatile Çıkarken Yanınıza Almanız Gerekenler

Kişisel bakım Ürünleri: Tabi hijyen acısından benim gibi takıntılıysanız kendi şampuan, diş fırçası, diş macunu, tarak, deodorant ve kendi banyo ve yüz havlunuz mutlaka bavulunuzun mutlaka vazgeçilmez bir parçası olarak yer almalı. Valizi hazırlarken her türlü özel duruma karşı mutlaka özel anlarda giyilebilecek ayakkabı ve kıyafetler mutlaka olmalı. Eğer çocuklar ve aile ile beraber gidiliyorsa aynı kurala onlar için de uymak gerekiyor.

Ağrı Kesiciler: Acil durumlar için mutlaka ağrı kesiciler, mide koruyucular ve alerji ilaçları olsa iyi olur nede olsa bilmediğiniz bir yere gidiyorsunuz ve orada zaman geçireceksiniz.

 

Önemli Numaralar: Kendime kural olarak saydığım şartlardan biride gideceğim yerle ilgili hastane, eczane doktor gibi ayrıntıların ve araba kiralama noktaları, otogarların numaralarını yazdığım bir not kâğıdını da çantamın ya da cüzdanımın bir köşesine koymak.

Kişisel Evraklar: Ehliyet, pasaport ve nüfus kâğıdını mutlaka kolay ulaşabileceğiniz bir noktaya koymalısınız.

 

Tatile çıkarken yanımıza almanız gerekenler unutulduğu zaman sıkıntı yaratmayacak şeyler gibi gözükse de tatilin daha iyi geçmesi için ön hazırlık gibi bir noktada önemli bir rol oynar.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Puan Veren Sayısı:/Ort. Puan:

Şimdiye kadar puan verilmedi! İlk değerlendiren siz olun.

Teşekkürler..

Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!

Bu yazı sizin için yararlı olmadığından dolayı üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl iyileştirebileceğimizi söyleyin?

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle

halilb tarafından yazılmıştır

Website kurucusu ve SEO takım lideri. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için tavsiye ürünlerimizi derlemekteyiz. Bu tavsiyelerimiz de en iyi ürünleri seçmeye özen göstermekteyiz.
Türkiye de tavsiye ve en iyi ürünler önerisinde bulunan bir websitesiyiz. Bu önerilerimizi alanında uzman kadromuz ile oluşturmaktayız.
En iyi tavsiye listelerimiz yukarıda da belirttiğimiz üzere her ne kadar uzman kişilerce önerilse de kişiden kişiye değişiklik gösterebildiğinden dolayı birebir hizmet almadan kullanılmamalıdır. Bu her ne olursa olsun tüm en iyi tavsiye içeriklerinde geçerlidir.