Toplama Bilgisayar Tavsiye

Toplama Bilgisayar Tavsiyesi 2017

Bilgisayarlar şüphesiz günümüzde büyük bir yer edinmektedir. Bilgisayarlar olmadan insanlar birçok işlemi gerçekleştiremez hale gelmiştir. Bu durumda bilgisayar satın almak da önemli bir hale gelmektedir. Elbette her bilgisayar markasının ve modelinin fonksiyonel özellikleri birbiri ile aynı değildir. Bu durumda kişiler ihtiyaçlarına yönelik bir bilgisayar seçeneği bulmak için bazı zamanlarda zorluk çekebilmektedir. Böylesi durumlarda en iyi çözüm ise toplama bilgisayarlardır. Bu toplama bilgisayarlar sayesinde sistemi farklı marka ve model parçalardan oluşturmak mümkündür. Böylece istenen performans ve işlev sağlanabilir. Toplama bilgisayar tavsiyesi 2017 listesinde birçok farklı model bulmak mümkündür.  Örneğin ASUS markasının üretmiş olduğu parçalar günümüzde çok sayıda ürün içerisinde yerini almaktadır. Çünkü marka özellikle ana kart konusunda rakiplerine fark atan bir isim olmayı başarmıştır. Elbette bu seçimler farklı olabilir. İşlemciden ses kartına kadar her ayrıntı özenle seçilebilir ve bir araya getirilebilir. Toplama bilgisayar önerileri hususunda bilgisayarlardan gerçekten anlayan kişilerden yardım almak en doğru seçenek olacaktır. Çünkü birbiriyle uyumlu parçalar, performans konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamamanıza katkı sağlar.

Toplama bilgisayar önerileri

Toplama bilgisayarlar birçok amaç için tercih edilebilmektedir. Özellikle sürekli olarak oyun oynayan kişiler için toplama bilgisayarlar mükemmel seçimler halindedir. Ancak en başta ana kart seçiminin doğru yapılması gerekir. Günümüzde en son modeller olan DDR4 ana kartlar bulunmaktadır ve bunlar arasından tercih yapılırsa ilerleyen zamanlarda ana kart üzerinde parça değişimleri yapmak mümkün olur. MSI GTX980 Gaming ekran kartı da bu parça üzerine yerleştirilebilir. Model üst düzey oyuncular içindir ve maksimum görüntü performansı sağlar. Toplama bilgisayar önerileri konusunda birçok farklı seçeneğe rastlayabilirsiniz.

Örneğin, Kingston Hyper X Genesis bellek, Seagate Barracuda sabit sürücü, ASUS ana kart, Cooler Master kasadan oluşan parçalar birbiriyle uyumlu seçenekler olabilir. Fiyat konusunda kısıtlaması olan kişiler için de modellerin değişimi yapılabilir. Sizler de toplama bilgisayarlar ile istediğiniz güç ve performansı kolayca yakalayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey cihazdan almak istediğiniz performansı belirlemektir. Toplama bilgisayar tavsiyesi 2017 seçenekleri arasında bütçenize uygun olan parça seçenekleri de vardır. Eğer paranız kısıtlı ise ve gözünüz yükseklerdeyse size tavsiyemiz, anakartınızı işlemcinizi kaliteli almanızdır. DDR4 uyumlu olsun ve işlemci olabildiğince kaliteli hızlı bir işlemci olsun, ileride ram ekran kartı veya monitör değiştirebilirsiniz ancak bu parçaların değişmesi çok maliyetlidir.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Puan Veren Sayısı:/Ort. Puan:

Şimdiye kadar puan verilmedi! İlk değerlendiren siz olun.

Teşekkürler..

Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!

Bu yazı sizin için yararlı olmadığından dolayı üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl iyileştirebileceğimizi söyleyin?

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle

halilb tarafından yazılmıştır

Website kurucusu ve SEO takım lideri. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için tavsiye ürünlerimizi derlemekteyiz. Bu tavsiyelerimiz de en iyi ürünleri seçmeye özen göstermekteyiz.
Türkiye de tavsiye ve en iyi ürünler önerisinde bulunan bir websitesiyiz. Bu önerilerimizi alanında uzman kadromuz ile oluşturmaktayız.
En iyi tavsiye listelerimiz yukarıda da belirttiğimiz üzere her ne kadar uzman kişilerce önerilse de kişiden kişiye değişiklik gösterebildiğinden dolayı birebir hizmet almadan kullanılmamalıdır. Bu her ne olursa olsun tüm en iyi tavsiye içeriklerinde geçerlidir.