Türk Telekom Evde İnternet’in Kapsama Haritası ve Fiber Nerede

İnternetsiz bir hayat düşünebilir misiniz? İnternetin hayatımıza böylesine girmiş olduğu bir dönemde internetin olmadığını düşünmek bile kötü geliyor değil mi? İnternet eskiden daha az şey için kullanılırken şimdi sadece iletişim için değil, fatura ödemekten alışverişe kadar pek çok konuda yardımımıza yetişiyor. Durum böyle olunca da internetsiz ev, ev olmaktan çıkıyor desek yeridir. İnternet bizim için bu denli önemli iken başka şeyler de söz konusu oluyor. Ne gibi? diye soracak olursanız: İnternetin sadece var olması yetmiyor; hızı, bağlantı kalitesi, teknik servis ekibi, kapsama haritası gibi pek çok şey de artık önem arz ediyor.

Tüm bunlar önemliyken hizmet sağlayıcı markanızın önemi olmaz mı hiç?

Şimdi izin verin, Fiber İnternet deyince akla gelen tek Fibernet sağlayıcısı Türk Telekom hakkında sizi bilgilendirelim.

Kapsama haritası nedir?

Kapsama alanı en basit anlamı ile internet hizmetini hangi alanlarda rahatlıkla kullanabileceğinizi ifade eder. Eskiden kapsama alanları gizemini korurken şimdi Türk Telekom sayesinde kapsama haritası na ulaşabilir ve bulunduğunuz sokaktaki kapsama durumunu rahatlıkla sorgulayabilirsiniz. Türk Telekom’un sadece kendi sitesinden ulaşabileceğiniz kapsama haritası bilgilerinden sadece Fibernet kapsama alanı değil, aynı zamanda 3G ve 4.5G kapsama alanını da görüntüleyebilirsiniz.

Fibernet (Fiber İnternet) Farkı Nedir?

Şimdiki açıklamamız da Fibernet’e ne gerek var, normal internet neyimize yetmiyor? diyen okurlarımıza… Fiber internetin söylenebilecek en önemli özelliği hiç şüphesiz sağladığı hız farkı. Fibernet; eskiden bakır kablolar yardımı ile iletilen interneti Fiber kablolar ile iletir. Bu da oldukça büyük bir hız farkına sebep olur.

Bakır kablo dönemi yani ADSL internet döneminde kablolardaki direnç nedeniyle internet sağlayıcınızdan aldığınız internet 10 mbps iken size ulaşan internet ancak 8 mbps olabiliyordu. Cam ya da plastikten üretilen fiber kablolarda ise durum tamamen farklı bir şekilde işliyor. İnternet iletiminde iletim aracı olarak “ışık” kullanan fiber kablolar ışığın kablo içindeki kırınımları ile interneti evlere iletirler. Işık hızında Fibernet de işte size bu şekilde ulaşır. Kaybı neredeyse sıfıra indiren özel üretim bu kablolar sayesinde internetinizi kayıpsız olarak kullanabileceksiniz.

Fiber internet nerede?

Fiber internet yani Fibernet hakkında bu kadar konuşmuşken akıllarda başka bir soru canlanıyor. Bu da fiber imkanından nerelerde faydalanılabileceği. Fiber nerede? sorusunu da Türk Telekom yanıtsız bırakmamış tabi ki. Kendi sitesinden de ulaşılabilecek olan Kapsama Haritası sayfasına tıklayarak rahatlıkla bağlanabilir, tek tıkla kolay bir şekilde evinize Fibernet bağlatıp bağlatamayacağınızı öğrenebilirsiniz. Bulunduğunuz lokasyon Fibernet altyapısına sahip ise ne mutlu! Fiyatlar hakkında da bilgilendikten sonra sorunsuz bir şekilde Fiber imkanından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Fiber İnternet Fiyatları – Fibernet Paketleri

Fiber internet ile tanışmak isteyen herkesin aklındaki bir diğer soru da tabi ki Fibernet fiyatları ne? sorusu. Hizmetin avantajları da düşünüldüğünde oldukça uygun fiyata gelen Fibernet, Türk Telekom ile evlerinize kaliteli ve uygun fiyata gelecek.

Türk Telekom Mobil Fiber Hızlı Hepsi Dahil Kampanyası

Türk Telekom Fibernet’ten en uygun şekilde yararlanabileceğiniz ve 100 GB sınırsız ve 24 mbps’ye kadar internet sunan paketine Ücretsiz kurulum fırsatı ile cebinizden ekstra ücret çıkmadan Fibernet kullanıcısı olabileceksiniz.

 Evde Cepte Bayram Kampanyası ile Fibernet

Sadece evde değil, cebinizde de Türk Telekom kalitesini hissedin diye mobil kampanyalı Türk Telekom paketi de sizler için düşünülmüş. Evde 35 GB limitsiz Fibernet kullanırken mobil cihazınızdan da 1 GB internet, her yöne 600 dakika konuşma süresi ve her yöne kullanabileceğiniz 1000 sms hakkı da sizin olacak. Tüm bu hizmetlere çok uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Ailece İnternet Kampanyası ile Fibernet Kullanın!

Türk Telekom sadece evinizi değil tüm ailenizi düşünüyor. Özel tarifeler ile aileniz için oluşturulan kampanyalardan internet üzerinden başvuru yaparak yararlanabilirsiniz.

Cepte 5 kişiye kadar paylaşabileceğiniz 15 GB internet, her yöne 5000 dakika ve sınırsız SMS  yine ayrıca grup içi konuşma sınırsız!

Cepte 5 kişiye kadar paylaşabileceğiniz 6 GB internet hakkı, her yöne tam 3000 dakika konuşma ve sınırsız SMS, grup içi sınırsız konuşma hakkı ise bir diğer kampanya modelidir.

Türk Telekom ile Tivibu’lu Hepsi Dahil Fibernet Kampanyası

Evinizde yüksek hızlı Fibernet kullanırken Tivibu’nuz da olsun ister misiniz? Yeni bir televizyon anlayışı için sunulan Tivibu kampanyası ile Fibernet keyfiniz televizyon keyfiniz ile birleşecek. Türk Telekom ile Fibernet 50 GB limitsiz 24 mbps’ye kadar internet + Alo konuştukça öde paketi + Türk Telekom Tivibu Giriş paketine aylık çok uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Paket içeriğinizdeki  50 GB limitsiz fiber internet fırsatını 35 GB limitsiz fibernete düşürerek fiyatı  daha uygun olarak da ödeyebilirsiniz. Bu süper pakete eve ücretsiz internet ve Tivibu kurulum imkanı da dahil!

Tüm bu kampanyalardan sonra Türk Telekom farkı ile Fibernet kullanıcısı olmak için ne bekliyorsunuz. Tüm fırsatlar www.turktelekom.com.tr adresinde sizi bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

halilb tarafından yazılmıştır

Website kurucusu ve SEO takım lideri. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için tavsiye ürünlerimizi derlemekteyiz. Bu tavsiyelerimiz de en iyi ürünleri seçmeye özen göstermekteyiz.
Türkiye de tavsiye ve en iyi ürünler önerisinde bulunan bir websitesiyiz. Bu önerilerimizi alanında uzman kadromuz ile oluşturmaktayız.
En iyi tavsiye listelerimiz yukarıda da belirttiğimiz üzere her ne kadar uzman kişilerce önerilse de kişiden kişiye değişiklik gösterebildiğinden dolayı birebir hizmet almadan kullanılmamalıdır. Bu her ne olursa olsun tüm en iyi tavsiye içeriklerinde geçerlidir.