En İyi Ultra HD Tavsiyesi

Zaman Ultra HD zamanı değil, ama yakın gelecekte Ultra HD çözünürlük trend olmaya başlayacak. AVİ formatlarında film seyretmenin keyfine varamadığımız o günlerin üzerinden teknoloji zamanına göre asırlar geçti ve bizler şimdi HD kalite, full HD kalite filmlerden sonra şimdi de 4K çözünürlük ve Ultra HD kalite film izlemenin beklentisi içine girdik bile. Dünyanın sunum teknolojileri henüz Ultra HD kalite için hazır olmasa da dünyada televizyon almak isteyen tüketicileri cezbetmekte yarışan DEVLER arasında maraton hiç bitmeyecek gibi duruyor. Bir televizyon alacaksanız ve bu televizyonu geleceğe yatırım olması için alacaksanız sizlere dünyanın en kaliteli Ultra HD Televizyon markalarını tanıtmak isteriz.

  • Toshiba 58L9363

Televizyonun fiyatını önce verelim ki bütçenize uygunluğundan emin olduğunuzda diğer detayları 4 gözle okuyabilir ve daha kalıcı bilgi elde edebilirsiniz. Henüz ultra HD teknolojisi ile tanışmayan dünya için gerçek görüntüden daha gerçek görüntü sunan bu televizyon tam 84 inç büyüklüğünde. 212 cm ölçü televizyonun çapraz olarak boydan boya ölçüsüdür. Böylece siz evinize başka bir boyuta açılan bir pencere almış oluyorsunuz. Toshiba L9 teknolojisini dünyaya sevdirmeyi başardı. Bütün amaç görüntüde kusursuzluğu yakalamak olduğu için ve Toshiba bu işin duayeni olduğu için gönül rahatlığı ile Toshiba’nın gözlüğünden görüntü evrenine güvenle bakabiliriz. Her bir piksel bizi gerçekten ayırmadan hatta kendi kontrastını da katarak gerçek üstü bir görüntü kalitesiyle buluşturuyor. Henüz Ultra HD teknolojisine erişmemiş olmamız, HD kalitenin genişletilemeyeceği anlamına gelmez. Toshiba mevcut HD kaliteyi görüntü işleme teknolojisi olan AMR 800 ile genişletmeyi başarıyor. 3D deneyimini full HD kalitede vermeyi başaran çok az marka var. Toshiba bunu da başarıyor. Nefesinizi kesecek aksiyon filmlerini hem yüksek sesle dinlemek hem de etrafın rahatsız olmasını engellemek mi istiyorsunuz? Bu teknoloji de Toshiba’da var. Ses kalitesini en iyi sunmanın bilgeliğine sahip nadir ürünlerden biri olan             Toshiba 58L9363 serisinde bu özelliği kullanmış. 4 adet HDMİ bağlantı noktası ile ,SD kart desteği ile, internet sınırsızlığına açılan Ethernet kapısı ile, Wİ-Fİ teknolojisi ile, 2K to 4K dönüştürme entegreli tam 800 Hz dahili uydusu ile sanal dünya gerçeğe dönüşüyor. Son derece şık görünümü ile zengin ceplerin zengin gönüllerinde taht kuracak olan Toshiba 58L9363 seçkin alıcılarını bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

halilb tarafından yazılmıştır

Website kurucusu ve SEO takım lideri. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için tavsiye ürünlerimizi derlemekteyiz. Bu tavsiyelerimiz de en iyi ürünleri seçmeye özen göstermekteyiz.
Türkiye de tavsiye ve en iyi ürünler önerisinde bulunan bir websitesiyiz. Bu önerilerimizi alanında uzman kadromuz ile oluşturmaktayız.
En iyi tavsiye listelerimiz yukarıda da belirttiğimiz üzere her ne kadar uzman kişilerce önerilse de kişiden kişiye değişiklik gösterebildiğinden dolayı birebir hizmet almadan kullanılmamalıdır. Bu her ne olursa olsun tüm en iyi tavsiye içeriklerinde geçerlidir.