Uygun Ultrabook Bilgisayar Tavsiyesi

Ultrabook tavsiyesi olan? Hangisini seçeyim? En iyi Ultrabook modelleri, İş odaklı Ultrabook Tavsiyesi, Ultrabook öner, 2000-4000 TL arası Ultrabook Tavsiyesi gibi sorulara aşağıda yanıt bulacağınızı umut ediyoruz.

Uygun Ultrabook Bilgisayar Tavsiyesinde bulunurken en uygun fiyatların ortalama 1.500 TL olduğunu hatırlatarak başlamak gerekir. 1.500 TL’lik Ultrabook bilgisayarlar ise pek tercih edilmemektedir. Profesyonel bir ürün olan ultrabook bilgisayarlar 2.500 – 3.000 TL arasında fiyatlarla satışını sürdürürken bazı markaların ürünleri 10.000 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Ultrabook Bilgisayar fiyatlarının bu denli yüksek olması ise tamamen kaliteden kaynaklanıyor. İşyerleri için kaçınılmaz bir seçenek olan Ultrabook Bilgisayarlar Lenovo, Asus, HP, Toshiba gibi markalar ile öne çıkıyor.

HP Ultrabook Tavsiye

HP Ultrabook Bilgisayar olan HP Envy X360 dokunmatik ve 360 derece döndürülebilen bir bilgisayar modelidir. İstanbul Bilişim’de kampanyalı olarak belirtilen fiyatı 2.200 TL’dir. İntel Core i5 işlemcisi ve 2.7 Ghz işlemci hızının yanı sıra 8 GB DDR3 Ram bulundurması bilgisayarın hız kalitesini ortaya koyuyor. HD ekran grafiğine sahip ekran kartının kullanılması da bir başka özelliğidir. Bu ürün Windows 8.1 kurulu olarak teslim edilecektir. Ayrıca aksesuarlardan çantası hediye olarak gönderilecektir. HP marka Ultrabook Bilgisayar alanındaki en uygun ürün olma özelliğine sahiptir.

Samsung Ultrabook Tavsiye

Samsung ise Uygun Ultrabook Bilgisayar Tavsiyesi üzerine en ideal ürünü ortaya koyuyor. Samsung ATIV Book 9 modeli Windows 8 ile birlikte, İntel i5 işlemciye sahip ve İntel HD Graphics 4000 ekran özellikleri ile karşımıza çıkıyor. HD + Led ekran özelliklerini barındıran bu ürün UltraBook alanının en ekonomik ürünüdür. 8 GB ram ve 128 GB dahili hafızası ile Teknosa mağazalarında satışa sunulmuştur. Bu ürünün Teknosa fiyatı 1.667 TL’dir.

Lenovo Ultrabook Tavsiye

Lenovo ise bu iki modele göre daha yüksek bir rakam ile satışını sürdürüyor. Bu ürünün Vatan Bilgisayar mağazalarında Lenovo U530 modeli ile satış fiyatı 3.621 TL’dir. Diğer iki bilgisayar modelinden ayrılan özelliği ise i7 işlemciye sahip olmasıdır. Daha net ekran görüntülerine sahip olmak da bu bilgisayar ile mümkündür.

UltraBook Bilgisayar tavsiyesinde bulunulacak olursa bütçeniz yeterli ise Lenovo U530 değilse de Samsung’un 1667 TL’ye satılan ürününün satın alınması doğru olacaktır. HP ve Samsung’un özellikleri birbirine yakındır. HP biraz daha ekran kalitesi ile öne çıkmaktadır. Fakat 360 derece dönebilen bir özellik isterseniz de kesinlikle HP markasını tercih etmeniz gerekecektir.

2 Yorum

Yorum Yap
  1. Ultrabook önerileriniz için sağolun tercihim daima Lenovo ve model olarak Lenovo X230 tavsiye ederim birde 8 yada 16 GB ram ve SSD disk ile sizi kimse tutamaz. Fiyat pahalı gelebilir ancak sahibinden de temiz uygun fiyatlı yaklaşık 1200 1300 tl gibi rakamlarla alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

halilb tarafından yazılmıştır

Website kurucusu ve SEO takım lideri. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için tavsiye ürünlerimizi derlemekteyiz. Bu tavsiyelerimiz de en iyi ürünleri seçmeye özen göstermekteyiz.
Türkiye de tavsiye ve en iyi ürünler önerisinde bulunan bir websitesiyiz. Bu önerilerimizi alanında uzman kadromuz ile oluşturmaktayız.
En iyi tavsiye listelerimiz yukarıda da belirttiğimiz üzere her ne kadar uzman kişilerce önerilse de kişiden kişiye değişiklik gösterebildiğinden dolayı birebir hizmet almadan kullanılmamalıdır. Bu her ne olursa olsun tüm en iyi tavsiye içeriklerinde geçerlidir.