WordPress Hosting Tavsiyesi

WordPress Hosting

WordPress bir blog alt yapısıdır. Ücretsiz blog açma hizmetinin yanı sıra bu tasarım ve yazılımlar bütününü dosya olarak indirmenizi sağlar. İndirdiğiniz dosyalar ile WordPress alt yapısına sahip olan siteler oluşturabilirsiniz. WordPress sistemler için ise WordPress Hosting gerekmektedir. WordPress hosting tavsiyesi yazısını detaylıca okuduğunuz takdirde wordpress siteleriniz için hosting seçenekleri hakkında bilgi sahibi olacak ve tercihinizi yapmanızda kolaylık sağlayacaksınız.

WordPress Blog

WordPress hosting tavsiyesi vermek gerekirse en mantıklı seçenek WordPress’in kendi sitesi olacaktır. Ücretsiz bir wordpress blogu açtıktan sonra alan adı (domain) yönlendirmesini yapacaksınız. Bu yönlendirme esnasında sistemden hosting almak zorundasınız. Bu hosting sayesinde wordpress bloglarınızı Ftp ile yönetebileceksiniz. WordPress’in resmi sitesine yönlendireceğiniz alan adlarınız için WordPress hosting almanız tek mantıklı seçenektir.

Bir web sitenizi WordPress alt yapısı ile oluşturduysanız ve wordpress bloga yönlendirmeden kullanmaya devam edecekseniz Türkiye’de çeşitli siteler WordPress sistemi destekleyen hosting hizmetleri sunmaktadır. Bunların başında Hostgator ve Godaddy gelmektedir.

Hostgator WordPress Hosting

Hostgator WordPress Hosting almayı tercih edenler kendilerine özel planlama fırsatlarından da yararlanabiliyorlar. Hazır paketleri de inceleyerek hosting satın alabilirsiniz. Hostgator yıllık olarak sunduğu hosting paketlerinde 7.46$’dan başlayan fiyatlar ile karşımıza çıkmaktadır. Türkiye’de birçok web site sahibinin hosting tercihlerini yaptığı Hostgator ekonomik fiyatları sunarak diğer tüm WordPress hosting tavsiyelerini unutturmaktadır. %30 Cpu kullanımına izin veren, 2 site barındırabileceğiniz, 200.000 MB aylık trafiğe izin veren, 2 GB yedekleme alanı veren paketin fiyatı ise 11.16$’dır. Tek site barındırabilen ve 100.000 MB aylık trafik kullandıran paketin fiyatı ise 7.46$’dır. Ayrıca Hostgator üzerinden alacağınız wordpress hosting paketlerinin yanında 100$ bütçesi olan Google Adwords kuponu kazanmaktasınız.

Godaddy Wordpress Hosting

Godaddy firması da WordPress Hosting Tavsiyesi üzerine ziyaret edebileceğiniz bir firmadır. 2 web sitesini barındırabilen ve 2 için de optimizasyon hizmeti veren paketin aylık tutarı 26.99 TL’dir. 1 yıllık ücretsiz alan adı da bu pakette yer almaktadır. Tek tıkla siteyi oluşturabilme özelliği sunan Godaddy, 2 site için 30 GB depolama alanı ve 400.000 aylık ziyaretçi trafiği imkanı vermektedir. SSL sertifikası da bu pakete hediye edilmektedir.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Puan Veren Sayısı:/Ort. Puan:

Şimdiye kadar puan verilmedi! İlk değerlendiren siz olun.

Teşekkürler..

Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!

Bu yazı sizin için yararlı olmadığından dolayı üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl iyileştirebileceğimizi söyleyin?

Bir cevap yazın

You have to agree to the comment policy.

halilb tarafından yazılmıştır

Website kurucusu ve SEO takım lideri. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için tavsiye ürünlerimizi derlemekteyiz. Bu tavsiyelerimiz de en iyi ürünleri seçmeye özen göstermekteyiz.
Türkiye de tavsiye ve en iyi ürünler önerisinde bulunan bir websitesiyiz. Bu önerilerimizi alanında uzman kadromuz ile oluşturmaktayız.
En iyi tavsiye listelerimiz yukarıda da belirttiğimiz üzere her ne kadar uzman kişilerce önerilse de kişiden kişiye değişiklik gösterebildiğinden dolayı birebir hizmet almadan kullanılmamalıdır. Bu her ne olursa olsun tüm en iyi tavsiye içeriklerinde geçerlidir.