WordPress Hosting Tavsiyesi

WordPress Hosting

WordPress bir blog alt yapısıdır. Ücretsiz blog açma hizmetinin yanı sıra bu tasarım ve yazılımlar bütününü dosya olarak indirmenizi sağlar. İndirdiğiniz dosyalar ile WordPress alt yapısına sahip olan siteler oluşturabilirsiniz. WordPress sistemler için ise WordPress Hosting gerekmektedir. WordPress hosting tavsiyesi yazısını detaylıca okuduğunuz takdirde wordpress siteleriniz için hosting seçenekleri hakkında bilgi sahibi olacak ve tercihinizi yapmanızda kolaylık sağlayacaksınız.

WordPress Blog

WordPress hosting tavsiyesi vermek gerekirse en mantıklı seçenek WordPress’in kendi sitesi olacaktır. Ücretsiz bir wordpress blogu açtıktan sonra alan adı (domain) yönlendirmesini yapacaksınız. Bu yönlendirme esnasında sistemden hosting almak zorundasınız. Bu hosting sayesinde wordpress bloglarınızı Ftp ile yönetebileceksiniz. WordPress’in resmi sitesine yönlendireceğiniz alan adlarınız için WordPress hosting almanız tek mantıklı seçenektir.

Bir web sitenizi WordPress alt yapısı ile oluşturduysanız ve wordpress bloga yönlendirmeden kullanmaya devam edecekseniz Türkiye’de çeşitli siteler WordPress sistemi destekleyen hosting hizmetleri sunmaktadır. Bunların başında Hostgator ve Godaddy gelmektedir.

Hostgator WordPress Hosting

Hostgator WordPress Hosting almayı tercih edenler kendilerine özel planlama fırsatlarından da yararlanabiliyorlar. Hazır paketleri de inceleyerek hosting satın alabilirsiniz. Hostgator yıllık olarak sunduğu hosting paketlerinde 7.46$’dan başlayan fiyatlar ile karşımıza çıkmaktadır. Türkiye’de birçok web site sahibinin hosting tercihlerini yaptığı Hostgator ekonomik fiyatları sunarak diğer tüm WordPress hosting tavsiyelerini unutturmaktadır. %30 Cpu kullanımına izin veren, 2 site barındırabileceğiniz, 200.000 MB aylık trafiğe izin veren, 2 GB yedekleme alanı veren paketin fiyatı ise 11.16$’dır. Tek site barındırabilen ve 100.000 MB aylık trafik kullandıran paketin fiyatı ise 7.46$’dır. Ayrıca Hostgator üzerinden alacağınız wordpress hosting paketlerinin yanında 100$ bütçesi olan Google Adwords kuponu kazanmaktasınız.

Godaddy Wordpress Hosting

Godaddy firması da WordPress Hosting Tavsiyesi üzerine ziyaret edebileceğiniz bir firmadır. 2 web sitesini barındırabilen ve 2 için de optimizasyon hizmeti veren paketin aylık tutarı 26.99 TL’dir. 1 yıllık ücretsiz alan adı da bu pakette yer almaktadır. Tek tıkla siteyi oluşturabilme özelliği sunan Godaddy, 2 site için 30 GB depolama alanı ve 400.000 aylık ziyaretçi trafiği imkanı vermektedir. SSL sertifikası da bu pakete hediye edilmektedir.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Puan Veren Sayısı:/Ort. Puan:

Şimdiye kadar puan verilmedi! İlk değerlendiren siz olun.

Teşekkürler..

Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!

Bu yazı sizin için yararlı olmadığından dolayı üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl iyileştirebileceğimizi söyleyin?

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle

Fatih SÖĞÜT tarafından yazılmıştır

İçerik üreticisi. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için tavsiyelerde bulunmaktayım. Bu tavsiyelerde bulunurken deneyim çerçevesinde tüm kategorilerde en iyileri seçmekteyim.
Satın alma süreci kimi zaman bilgi eksikliği nedeniyle uzun zamana yayılabilir. Objektif bakış açısıyla ürün nasıl kullanıcı deneyimi oluşturur ve diğer modellerden farkı nedir sorularına yanıt veriyorum. Bu sayede süreci kolaylaştırarak ihtiyacınıza en uygun ürüne bütçenizi sarsmadan da sahip olabilmenizi sağlıyorum.