Yazıcı Tavsiyesi 2018

En İyi Yazıcı Tavsiyesi

Bu makalemizde hangi yazıcıyı almalıyım, yazıcı tavsiyesi, hangi yazıcı daha kaliteli, hangisi daha ucuz, hangi yazıcının kartuşları ucuz, hangi yazıcı markası daha iyi gibi soruları yanıtlamaya çalışacağız.

Yazıcı seçerken öncelikli olarak kullanım amacınıza  ve bütçenize en uygun yazıcıyı almanız sizin için ideal olacaktır. Aksi halde fax ihtiyacınız yokken ekstra özellik gösteren yazıcı almak bütçenizi sarsmakla beraber sizin için ek masraf olacaktır. Kullanım amacına ve ihtiyacınıza yönelik siyah-beyaz ve renkli yazıcılardan performans açısından da sizlere en uygunu olanı almalısınız. Çok fazla teknik detaylara inmeden sizler için en uygun olan yazıcı çeşitlerini, markalarını ve özelliklerini listeleyeceğiz.

Siyah-Beyaz ve Renkli Yazıcı Markaları

Yazıcı satın almak araba, satın almaya benzer, satın alırken ödediğiniz ücreti ödemenizin ilk taksiti sayabilirsiniz.

Satın alımdan sonra yazdırdığınız her sayfanın size belli bir maliyeti olacaktır. Ve bu maliyet yıllarca sürecektir. Ucuz fiyatlara satın aldığınız yazıcının kullanım maliyetleri çok yüksek olabilir. Bu yüzden alacağınız yazıcının işlevi kadar kalitesi ve verimliliği de o oranda önemlidir.

Renkli Yazıcı Markaları

1-LexMark CX310DN Marka Yazıcı

Yazıcı Tavsiyesi

Performans ve verimlilik açısından oldukça yüksek olan bu yazıcının emsallerine göre fiyatları da daha uygundur. Çok fonksiyonlu olan bu yazıcıyı işyerinizde, şirketinizde kolaylıkla kullanabilirsiniz. Profesyonel renk eşleştrime, yüksek çözünürlükte grafik, süper hızlı ve sessiz çıkış, güvenilir performans sağlamaktadır. Hızlı çift çekirdekli işlemcisi sayesinde anında yazdırma özelliği vardır. Ayda 5.000 gibi bir rakama yakın sayfayı sorunsuz renkli olarak bastırabilirsiniz. Renkli lazer baskı teknolojisine göre tasarlanmıştır. Fotokopi ses seviyesi 49 dBa dır. Birbirinden farklı desteklenen kağıt boyutları ve kağıt tipleri ile kopyalama, fax ve tarama yapmaktadır.Dakika da 23 sayfa renkli yada siyah-beyaz baskı yapmaktadır. Toner adedi 4 tanedir. Çok fonksiyonlu bir yazıcıdır. (Fiyatı:850 TL civarında)

İLGİLİ : En iyi Muadil Toner Tavsiyesi

2-HP LaserJet M277DW Marka Yazıcı

Profesyonel kalitede baskılar elde edeceğiniz renkli yazıcı modellerindendir. Kalitesi, baskı hızı ve üstün performansı ile baskı, kopyalama, tarama işlevlerine sahiptir.Renkli dokunmatik ekranı, güç tasarruf özelliği ile en iyi baskı performansına sahiptir. Fiyatı diğer markalardan yüksek olsa da performans açısından o oranda üstündür. Dakika da siyah-beyaz 18 sayfa, renkli baskıyı da 13 saniye de yapmaktadır. Lazer baskı teknolojisine sahip çok fonksiyonlu bir yazıcıdır. (Fiyatı: 1.300 TL civarında)

3-Canon MF-635CX Marka Yazıcı

Çok fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Ayda 2.500 sayfaya kadar baskı yapabilen bu yazıcı kalitesiyle isim yapmıştır. Dakikada 18 sayfa renkli olarak baskı yapabilen yazıcı lazer teknolojisine uygun olarak tasarlanmıştır. 12.7 cm dokunmatik ekranı, mobil yazdırma özelliği, yüksek kapasiteli toneri ve yüksek güvenlik sistemi özelliği kapsamında üretilmiştir. Çok fonksiyonlu renkli yazıcı tavsiyelerimizdendir. (Fiyatı:1.200 TL civarında)

Siyah-Beyaz Yazıcı Markaları;

1-Xerox WorkCentre 3025BI Yazıcı Markası

En İyi Lazer Yazıcı Markası

Kullanıcılar tarafından fiyatı ile de oldukça beğenilen yazıcı markalarındandır. Fiyatına göre üstün performans sergileyen bu cihaz siyah-beyaz yazıcı ihtiyacı olanlar için oldukça idealdir. Yazdırma,kopyalama,tarama özellikleri mevcuttur. Kendi sınıfının en küçük ebatlarına sahip bu yazıcı aynı zamanda büyük baskı ebatlarına sahiptir. Bu yönüyle de kullanımı pratik ve kolaydır. Sezgisel arayüz, direkt wifi ile bağlantı özelliği, karmaşık olmaması, hesaplı fiyatı, arttırılmış güç ve dakika da 20 sayfa çıkarma özelliği vardır. Kullanıcılarından evde kulanım için gayet uygun olduğu, kurulum ve baskılamanın kolay sağlandığı yönünde olumlu yorumlar almıştır. Siyah-beyaz yazıcı tavsiyelerimizdendir. (Fiyatı:450 TL civarında)

2-Samsung SL-M2070 Yazıcı Markası

En İyi Yazıcı

Fotokopi, tarayıcı, lazer yazıcı özelliklerine sahip basit ve pratik baskılama özelliği ile zamandan tasarruf edebileceğiniz yazıcı tavsiyelerimizdendir. Kullanımı kolay, hızlı baskı özeliğine sahip, ekonomik ve güç tasarruflu cihazdır. 2012 üstün başarı ödülü alarak kullanızılarından da tam not almış bir yazıcıdır. Kolay çözüm desteği sunan yazıcıya aynı zamanda akıllı telefon ile de bağlanmak mümkündür. İnternet bağlantısı ile dünyanın her yerinden yazıcıya bağlanabilirsiniz. Görüntü ve metin kalitesi parlak, tasarımı da oldukça ergonomiktir.Çok yönlü işleve sahip bu cihazın kullanımı da kolaydır. Kullanıcılar tarafından olumlu yorumlar ile beğeni almış en iyi yazıcı markalarındandır. (Fiyatı:500 TL civarında)

En iyi yazıcı tavsiyelerimizle bütçenize en uygun marka ve özellikleri ile yazıcıları listeledik. Sizler de edindiğiniz tecrübelerinizle yazımızın yorum kısmına tecrübelerinizi yazarak yazıcı almak isteyenlere fikir verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

halilb tarafından yazılmıştır

Website kurucusu ve SEO takım lideri. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için tavsiye ürünlerimizi derlemekteyiz. Bu tavsiyelerimiz de en iyi ürünleri seçmeye özen göstermekteyiz.
Türkiye de tavsiye ve en iyi ürünler önerisinde bulunan bir websitesiyiz. Bu önerilerimizi alanında uzman kadromuz ile oluşturmaktayız.
En iyi tavsiye listelerimiz yukarıda da belirttiğimiz üzere her ne kadar uzman kişilerce önerilse de kişiden kişiye değişiklik gösterebildiğinden dolayı birebir hizmet almadan kullanılmamalıdır. Bu her ne olursa olsun tüm en iyi tavsiye içeriklerinde geçerlidir.