bargello parfüm kodları

En Çok Satan Bargello Parfüm Kodları

Yazımızda; bargello parfüm en çok satanlar bayan ve erkek modellerini arayanlar için en iyi bargello parfüm kodları isimleri önerileri yer almaktadır.

Bu gün takipçilerimiz den bargello parfüm kodları arayanlar için bargello parfüm en çok satanlar tespit ederek içlerinden bargello en güzel bayan parfümleri ve en iyi  bargello erkek parfüm kodları listeledik.

Güzel ve kalıcı parfümlerle adından söz ettirmek, akıllarda iz bırakmak her kadının arzusudur. Çok para harcadığınız orijinal parfümlerin birebir aynı kokularını uygun fiyatlarla Bargello’ da bulabilirsiniz. Bargelo bayan parfüm, erkek parfüm, oda spreyi, deodorant ve kolonya olarak da piyasada mevcuttur. Orijinalleri ile eşdeğer olan bargello bayan parfümleri kalıcılığı, akıtma ve sızma yapmayan şişesi, iz bırakmayan ve yağlı olmayan kaliteli açık parfüm üretim firmasıdır.

Kalitesine göre bargello parfüm fiyatları açısından da uygunluğu ile kullanıcılarından tam not almıştır. Ön yargı ile yaklaştığınız açık parfümlerden çok daha kaliteli olan ve kokusunun kalıcılığı ile isim yapmış Bargello firması bu sektörde kendini kanıtlamış açık parfüm firmalarında ilk sırayı almaktadır.

Bargello parfümleri altı kategori olarak üretilmektedir. Bunlar kişilerin zevklerine veya ten yapısına göre değişebilmektedir. İşte bargello parfüm isimleri:

Bargello Parfüm İsimleri ve İçerikleri

 • Floral: Bargello parfüm kodları içerisinde floral serisi kadınların, erkeklerin vede unisex lerin kullanabildiği seridir. Bargello parfüm turuncu kutu içerisinde bulunan floral seri parfüm fiyatı konusunda da oldukça uygun olup 35-55₺ arasında değişmektedir.  Seri genelde Floral isminden de anlaşılacağı gibi çiçeksi olup turunçgil ve baharatlı olarak üretilmektedir.
 • *Fresh: Bu kategoride de hem erkek hemde kadınlara yönelik parfüm bulunmaktadır. Karşımıza mavi kutuda çıkan bargello fresh parfüm genel olarak rahatlatıcı okyanus esitili, aromatik ve ferah türü kokulardan oluşmaktadır. Fiyatı ise genel olarak 35-55₺ arasında değişmektedir.
 • Woody: Bu seride hem kadın hemde erkeklere özel parfüm bulunsada özellikle de bu serinin en çok satan parfümleri erkeklere ait olduğunu belirtmek isteriz. Karşımıza giri tasarımlı kutusu ile sunulan bargello woody parfüm genel olarak erkeklere amber, misk gibi kadınlara ise odunsu ağır kokudan oluşmaktadır. Fiyatı konusuna da değinecek olursak 35-55₺ arasında değişmektedir.
 • Oriental: Bargello parfüm kodları içerisinde bu seride ise hem bayanlar hemde erkekler için woody serisinin hafifi ve hafif aromatik kokular dan oluşan parfümlerdir. Fiyat olarak 35-55₺ arasında değişmektedir.
 • Avenue: Bu seride şuan sadece erkekler için tek bir adet ürün bulunan kategoridir. Odunsu, fresh ve aromatik kokulardan oluşan bargello avenue parfüm özgür ruhlu bir erkek kokusu arzulayanların isteği bir parfümdür. İçeriği klasik ağaçsı notalar, ferah ve aromatik 3 lü kombinasyonu ile kendine bakım gösteren karizmatik duruşlu erkeklerin aradığı bir kokudur.
 • Melange: Bu seride tıpkı bargello avenue parfüm serisi gibi tek bir kadın parfümünden oluşmaktadır. Parfümün ana üretim maddeleri çiçeksi, beyaz çiçekler, tuberose denilen maddelerden oluşmaktadır. Kendine özgü kokusu ile zarif, ve pembe rengin ahengi ile naif kadınların tutkulu kokusu haline gelmiştir. Taze ve ferah olan bargello melange parfüm etkili dünyası ile karşı kişileri etkilemektedir.

Ayrıntılı bilgi için: Bargello Parfümleri

En Güzel Bargello Bayan Parfüm Kodları ve İçeriği

Bargello bayan parfümleri kalıcığı ile adından söz ettirmektedir. Her kadının kendine has ayırt edici parfüm kokusu mutlaka vardır. Şimdi sizler için en çok satan bargello kadın parfüm kodları sıralayacağız:

 • Bargello Melange Parfüm; kadınlara özel üretilmiş özel kadın serisidir. Tek bir üründür. Farklı kodları bulunmamaktadır.
 • Bargello Floral Charm; adını 18.yy’da, Fransasız bir adamın aşkına verdiği çabanın sonucunda ortaya çıkan aşk hikayesinin adında gelmektedir. Hikayedende anlaşılacağı gibi aşkların anlatıldığı ilk kadın ve erkek olmak üzere ikili parfüm serisidir.
 • Bargello Couple İn Love; yine bu seride bayan ve erkeklere 2 çift olarak özel üretimdir. Birbirini parfüm ile tamamlamak isteyen kadın ve erkeklerin serisidir.
 • Bargello Floral 408 Kadın; içeriği, ferah, turunçgil, çiçeksi, fresh, odunsu
 • Bargello Floral 424 Kadın; içeriği, turunçgil, bal, paçuli, şeker, beyaz çiçek
 • Bargello Fresh 148 Kadın; içeriği, ferah, çiçeksi, fresh, meyveli, ozon, şeker
 • Bargello Fresh 160 Kadın; içeriği, çiçeksi, fresh, pudralı, odunsu
 • Bargello Woody 150 Kadın; içeriği, çıçeksı-sümbülteber-beyaz çıçek-odunsu
 • Bargello Oriental 172 Kadın; içeriği, İçerik: balsamlı, karamel, meyveli, şekerli, tropıkal, sıcak baharat
 • Bargello Oriental 102 Kadın; içeriği, amber, balsamlı, beyaz çiçek, odunsu
Bargello Parfüm Kuruluşu ve İmalatı

En Çok Satan Bargello Erkek Parfüm Kodları ve İçeriği

Bargello parfümleri özellikle kalıcılığı ve özel seri parfümleri oldukça memnun bırakmakta ve bir o kadar da ucuzluğundan söz ettirmektedir. Yukarıda bargello parfüm en çok satanlar arasından bayanlar çin sıraladık, şimdi ise bargello parfüm en çok satanlar erkekler için listemizi sıralamaya. Bargello parfüm kodları erkek;

Tavsiye ettik: Yaz İçin Parfüm Tavsiye

 • Bargello Avenue Parfüm; erkeklere özel üretilmiş özel erkek serisidir. Tek bir üründür. Farklı kodları bulunmamaktadır.
 • Bargello Floral Charm; adını 18.yy’da, Fransasız bir adamın aşkına verdiği çabanın sonucunda ortaya çıkan aşk hikayesinin adında gelmektedir. Hikayedende anlaşılacağı gibi aşkların anlatıldığı ilk kadın ve erkek olmak üzere ikili parfüm serisidir.
 • Bargello Couple İn Love; yine bu seride bayan ve erkeklere 2 çift olarak özel üretimdir. Birbirini parfüm ile tamamlamak isteyen kadın ve erkeklerin serisidir.
 • Bargello Floral 525 Erkek; içeriği, amber, aromatik, balsamlı, bıtkısel, ozon, şeker
 • Bargello Floral 695 Erkek; içeriği, aromatik, turunçgil, taze baharat, yeşil, sıcak baharat, odunsu
 • Bargello Fresh 561 Erkek; içeriği, aromatik, turunçgil, taze baharat, okyanus esıntısı, odunsu
 • Bargello Fresh 530 Erkek; içeriği, aromatik, turunçgil, çiçeksi, yeşil, pudralı, odun
 • Bargello Woody 562 Erkek; içeriği, amber, hayvansal, karabiber, taze baharat, portakal çiçeği, tuzlu
 • Bargello Woody 501 Erkek; içeriği, amber, turunçgil, yeşil, misk, sıcak baharat, odunsu
 • Bargello Woody 679 Erkek; içeriği, aromatik, turunçgil, taze baharat, yeşil, misk, odunsu
 • Bargello Oriental 709 Erkek; içeriği, aromatik, hafif baharat, şekerli, vanilya, sıcak baharat
 • Bargello Oriental 709 Erkek; içeriği, aromatik, hafif baharat, şekerli, vanilya, sıcak baharat

Bargello erkek parfüm önerileri listemizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Yazılarımız için önerilerinizi ve isteklerinizi altta bulunan yorum bölümünü kullanarak bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca aşağıda yer alan butona tıklayarak yaz için parfüm tavsiyelerimizi de inceleyebilirsiniz.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Puan Veren Sayısı:/Ort. Puan:

Şimdiye kadar puan verilmedi! İlk değerlendiren siz olun.

Teşekkürler..

Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!

Bu yazı sizin için yararlı olmadığından dolayı üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl iyileştirebileceğimizi söyleyin?

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Neşe Karakaya
Neşe Karakaya
1 yıl önce

Merhaba Woody erkek 562 kodu olan parfüm içeriği için hayvansal yazmışsınız o ne demek anlamadım

Selen Özçep tarafından yazılmıştır

İçerik üreticisi. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için kullanıcı deneyimi ve bilgiyi harmanlayarak tavsiyelerde bulunmaktayım. Bu tavsiyelerde bulunurken en iyi ürünleri titizlikle seçmekteyim.
Türkiye’de tavsiye sitesi arayışında öne çıkan bu sitede uzman kadrosunda sizlerin ürünlere dair soru işaretlerini gidermek üzere çalışmalar yapmaktayım. En iyi ürün, ihtiyacı karşılayandır ve kişiden kişiye değişebilir. Bununla birlikte ürettiğim en iyi tavsiye içerikleri sayesinde en doğru ürün alternatifleri arasında seçim yapmanız kolaylaşacaktır.